OnlyFans Managment Agency, praca dla Modelek Fotomodelek

Onlyfans co to jest?

ONLYFANS co to jest?

zarabianie na zdjęciach w onlyfans

Szybkie informacje o OnlyFans

 

 

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o OnlyFans to postaramy się odpwiedzieć co to jest. OnlyFans to w ostatnim czasie mega popularna platforma mediów społecznościowych. Only Fans umożliwia swoim użytkownikom udostępnianie i przeglądanie treści. Początkowo treści miały róźny charakte. Obecnie portal OnlyFans zdominowały treści które są nieco zbyt niegrzeczne dla Instagrama czy Facebooka.

Jeśli chcesz utworzyć stronę OnlyFans, możesz mieć teraz wiele pytań. Na szczęście mamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące platformy OnlyFans i jej działania.

jak Działa OnlyFans?

Działąnie jest bardzo proste i intuicyjne. Twórca treści przykładowo modelka tworzy materiał zdjęciowy czy video. Podstawowa obsluga podobna jest do Instargam czy Facebook. Materiałten może udostępniać na OnlyFans za opłatą sybskrybcyją lub też za opłatą za konkretny materiał. Na specjalne życzenia swoich fanów może wykonać cyustomowe treści – zazwyczaj są one sporo droższe. Jeśli cchesz dokładniej wiedzień jak działa Only fans <<== zajrzyj tutaj

Only fans kilka ciekawostek i statystyk za 2022

  • OnlyFans ma 170 milionów użytkowników i liczba ta rośnie
  • Każdego dnia 500 000 osób dołącza do OnlyFans
  • OnlyFans ma 1,5 miliona twórców treści
  • Wielu czołowych twórców OnlyFans zarabia co najmniej 100 000 USD miesięcznie
  • Przeciętny twórca OnlyFans zarabia 151 USD miesięcznie*
  • Przeciętny twórca w OnlyFans ma 21 subskrybentów
  • OnlyFans zapłaciło dotychczas swoim twórcom ponad 2 miliardy dolarów

Po przeczytaniu tego zapewne jesteś zainteresowana jak zacząć Onlyfans? Jak zostać modelka only fans czy też jakie z zarobiki na onlyfans

 Na szczęście mamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące platformy OnlyFans i jej działania. Jeśli masz więcej pytań lub chcesz spróbiwać swoich sił – zapraszamy do kontaktu.